• (+90) 212 771 15 32
  • info@vorne.com.tr
  • TR
  • EN

VORNE “AKILLI SÜRME SİSTEMİ” İLE KONTROLÜ ELE ALIN


VORNE AR-GE Faaliyetleri kapsamında geliştirilen Otomatik Kaldır-Sür sistemi ile kapınızı tek tuşla açıp-kapayabilir, güvenlikli havalandırma moduna alınabilinir veya istediğiniz mesafede açık kalmasını sağlayabilirsiniz. Akıllı telefon uygulaması ile kapınızın durumunu kontrol edebilir veya kumanda edebilirsiniz.

Akıllı Uygulama

Yerinizden kalkmadan uzaktan kumanda ile kapınızı kontrol etmeniz artık çok kolay. Cep telefonunuza yükleyeceğiniz (Ios ve Android) uygulama ile kapınızı kontrol edebilir ve akıllı ev sisteminize entegre edebilirsiniz. Kapı üzerindeki tek tuşla açma-kapama, 10 dk. güvenlikli havalandırma, sürekli güvenlikli havalandırma, kullanıcı tanımlı aralık modlarından dilediğinizi uygulayabilir, aynı zamanda uzaktan kumandası ile de sistemi istediğiniz pozisyona getirebilirsiniz.

Havalandırma Modu

10 dakikalık otomatik havalandırma ve sürekli havalandırma modları ile istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde güvenli bir şekilde evinizde daha ferah bir ortam olmasını sağlayabilirsiniz.

Güvenli

Dışardan müdahale olması mümkün olmayan sisteminiz üzerindeki birçok sensör sayesinde sistem hareket halindeyken kapı hareketine engel olan herhangi bir nesnenin hareket alanına girmesi ile sistem hareketi anında durur ve aksi yönde açılır.

Kolay Uygulanır

2150-6000 mm aralığındaki neredeyse her Kaldır-Sür sistemini VORNE otomatik Kaldır-Sür sistemine dönüştürmek çok kolay. Set halinde gelen sistemi mevcut Kaldır-Sür kapınıza ya da yeni kurulumlara uygulayabilirsiniz. Mevcut Kaldır-Sür sisteminize kolay entegre olabilen parçaları ile kısa zamanda montajı sağlanır. Yer kaplamayan parçaları sayesinde ekstra bir alana ihtiyaç duymaz. Size de daha kaliteli ve akıllı kaldır sür deneyimini yaşamak kalır.